Daty: 25.02 oraz 4,11 i 18.03 (poniedziałki), godz. 10.45 -11.45

Na kursie poznasz lepiej samą siebie oraz techniki medytacyjne:

  • oczyszczające i wyciszające przeładowany myślami umysł
  • podnoszące poziom energii życiowej
  • relaksujące napięcia w ciele
  • wpierające akceptacje przeżywania nielubianych uczuć i emocji
  • uczące kooperacji między Twoim uwarunkowanym ego, a Twoim wyższym Ja

Jako kobiety wyjątkowo potrzebujemy technik medytacyjnych w dzisiejszym przeładowanym bodźcami i oczekiwaniami zewnętrznym świecie. Potrzebujemy zanurzyć się w swoim wnętrzu i zbadać jak działa nasz system BYCIA KOBIETĄ i jakie są nasze prawdziwe potrzeby.

Na kursie poprzez techniki medytacyjne będziemy stymulować nasz układ hormonalny i wzmacniać układ nerwowy w celu witalizacji, odmłodzenia, odnowy, zwiększenia klarowności umysłu i stworzenia w sobie nowego stanu świadomości – JA JESTEM KOBIETĄ.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku i kondycji psychofizycznej.

Cena

150 zł

Przedpłata na numer konta podany podczas rezerwacji lub w studio w Wilanowie.

l

Zapisy

tel. 516-601-400 (sms o treści – Medytacja dla kobiet)

email: info@samadhijoga.pl (wiadomość o temacie Medytacja dla kobiet)

Miejsce

Samadhi Joga, ul. Gieysztora 4, Wilanów

Prowadzący:

Małgorzata Amanbir

Małgorzata Amanbir

Na macie:

Na ścieżce Kundalini Jogi od 2010 r, certyfikowana przez KRI ( Kundalini Research Institute ), instruktorka KUNDALINI JOGI wg YOGI BHAJANA, praktykuję MEDITATIVE HEALING wg JIVANA MUKTY i GATKĘ (sikhijską sztukę walki) z HARSARAN SINGIEM z Ukrainy, certyfikowana instruktorka Jogi Śmiechu, certyfikowana instruktorka jogi dla dzieci CHILDPLAYOGA wg GURUDASS KAUR KHALSA, twórczyni holistycznego programu profilaktycznego jogi i medytacji dla dzieci ŹRÓDEŁKO. W trakcie II poziomu kursu nauczycielskiego Kundalini Jogi i w trakcie kursu Naad Yogi - Jogi Dźwięku ze Stefano Martin z Włoch.

Poza matą:

„Moją pasją jest dostarczanie ludziom dużym i małym takich „jogicznych” narzędzi, aby byli zdrowi, szczęśliwi, czuli się bezpieczni w swoich ciałach i wiedzieli jak korzystać z ogromnej mocy swojego umysłu i oddechu – w celu budowania lepszego świata opartego na pokoju, empatii, współpracy, radości i spełnieniu.”

"Kundalini Joga daje mi świadomą przytomność i dystans do iluzji sztucznie wytwarzanych potrzeb przez współczesny świat, ale przede wszystkim dystans do własnego uwarunkowanego ego. Daje mi zdrowie, witalność, siłę i odwagę, by podążać za subtelnym, delikatnym głosem mojego wewnętrznego potencjału - mojej duszy. By dzień po dniu BYĆ BARDZIEJ PRZYTOMNĄ, OBECNĄ I W POŁĄCZENIU.”