Rodzinny sierpień z jogą w Galinach

Termin

3 – 9 sierpnia 2019 r.

Miejsce

Pałac i Folwark Galiny

www.palac-galiny.pl

l

Zapisy

Telefoniczne: 731-300-079 lub mailem: marta.haskins@samadhijoga.pl

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w studiu Samadhi Joga lub na nr. konta podany podczas rezerwacji. Pozostała kwota płatna do 5 maja 2019 r. W przypadku rezygnacji po 5 maja zaliczka jest bezzwrotna.

Ilość miejsc ograniczona (tylko 28 miejsc!), dlatego o udziale w wyjeździe będzie decydować kolejność wpłaty.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Zapraszamy również początkujących joginów.

PAŁAC wybudowany w 1589 roku. Wnętrza, których wystrój nawiązuje do stylu renesansu, odrestaurowano ze szczególnym poszanowaniem tradycji i historii obiektu. Wraz z reprezentacyjnym dziedzińcem, którego centralną część wypełnia gazon karminowych róż oraz przyległym do pałacu parkiem mają status jednego z najlepiej odrestaurowanych zabytków w Polsce.

W pobliżu Pałacu znajduje się zabytkowy FOLWARK- zespół budynków z charakterystycznej, czerwonej cegły, rozmieszczonych wokół dziedzińca, z malowniczym stawem pośrodku. Na uwagę zasługują również doskonale odrestaurowane STAJNIE, zamieszkiwane przez ok 70 koni.

Koszt wyjazdu:

 • 1700 zł za osobę w pokoju 2, 3, 4 osobowym (w cenę wliczone są wszystkie zajęcia, jedna przejażdżka bryczką, noclegi, 3 posiłki wegetariańskie dziennie)
 • 1600 zł za osobę niećwiczącą
 • 1100 zł za dziecko od 3 do 12 lat

Wyjazd rozpoczyna się zakwaterowaniem i obiadokolacją o g.16.00, a kończy porannymi zajęciami i śniadaniem o g.9.00

W programie oczywiście JOGA, a poza tym:

 • przejażdżka wozem konnym ‘Szlakiem Pięciu Stawów’ (w cenie)
 • jazdy konne (stajnia posiada 70 koni)
 • kąpiele w stawie niedaleko pałacu i folwarku
 • gra w tenisa (10% zniżki dla nas)
 • Masaże (relaksacyjne i sportowe)
 • wycieczki rowerowe (możliwość wynajmu roweru na miejscu)

Więcej informacji o wyjeździe

R

W planie dla dorosłych joga 3 razy dziennie:

Rano: praktyka Jogi VINYASY – połączenie oddechu z ruchem

Przed obiadem: warsztaty tematyczne np. doskonalenie pozycji, joga dla kręgosłupa, joga czakr, joga twarzy, w zależności od zapotrzebowania grupy i indywidualnych osób

Wieczorem: Joga relaksacyjna, medytacje, ćwiczenia oddechowe, pranayama, joga NIDRA

R

W planie dla dzieci zajęcia 3 razy dziennie w czasie zajęć dla dorosłych:

 • Rano i przed obiadem: zajęcia kreatywne oraz zajęcia ruchowe
 • Wieczorem: Joga dla dzieci

Zajęcia poprowadzą dyplomowane nauczycielki:

Marta Haskins

Marta Haskins

Na macie:

Jestem założycielką Samadhi Joga, ale przede wszystkim nauczycielką jogi. Joga stała się dla mnie sposobem na życie w 2002 roku kiedy to po raz pierwszy zapisałam się na zajęcia Jogi w Sydney w Australii. W lutym 2009 roku skończyłam w Sydney: "Yoga teacher training in Samadhi Yoga" "Yoga Alliance RYT 200".

Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi oraz członkiem Międzynarodowej Organizacji Jogowej: ERYT 500+ Alliance Accredited. Uczyłam się Vinyasy pod okiem wyjątkowych australijskich nauczycieli jak Idit Tamir, Sue White, Katie Manitas (director of Jivamukti yoga studio in Sydney), Keith Kempis (music in Vinyasa). Język Sanskrytu przekazała mi Jannie Cover: profesorka Universytety of Sydney. Uczyłam się również w UK i tam otrzymałam w 2007 roku dyplom „Ashtanga yoga”. Rok 2006 dał mi możliwość nauczania jogi w Dubaju, a w 2005 roku otrzymałam „Diploma of yoga teacher the Kevala Center” w Londynie, UK. I tak na mojej drodze życia spotkałam wiele wspaniałych ludzi, którzy do dzisiaj są dla mnie inspiracją do tworzenia Samadhi Joga w Warszawie.

W 2012 roku ukończyłam kolejny kurs. Tym razem Ashtanga - akredytowany przez międzynarodową organizację "Yoga Alliance RYT 500" godzin co sprawia, iż ukończyłam 700 godzin Międzynarodowych Szkoleń Jogi.

Jestem również nauczycielką: Terapii Jogą Hormonalną. Ukończyłam szkolenie u samej Dinah Rodrigues i sama praktykuję Jogę Hormonalną codziennie.

Ciągle się rozwijam i poznaję ludzkie możliwości. Na przełomie 2017/2018 roku skończyłam Advance Teacher Training w Dubaju z Julią Martin.

W czerwcu 2018 roku na szkleniu dla nauczycieli w Tri Yoga Studio w Londynie poznałam wyjątkową nauczycielkę i autorkę wielu inspirujących książek o jodze - Donna Farhi.

Poza matą:

Prowadzenie szkoły Samadhi Joga zajmuje mi dość dużo czasu. Zanim zajęłam się tylko jogą skończyłam: WSP w Warszawie: Stosunki międzynarodowe (Politologię) oraz Martin Collage w Sydney: Diploma in Marketing. Pracowałam również jako dziennikarka w warszawskich gazetach. Jednak zdecydowanie Joga okazała się moją drogą życia i dzięki nauczaniu jogi czuję, że wiara w marzenia przynosi sukcesy. I to dzięki Wam, moja praca jest moją pasją.

Ula Kukulska

Ula Kukulska

Na macie:

Pierwszy raz znalazłam się na macie na jodze dla kręgosłupa. Te zajęcia z każdym miesiącem utwierdzały mnie w przekonaniu, że zdrowie w praktyce, świadomość i szlachetność wobec swojego ciała są najważniejsze. Tak krok po kroku zaczęłam budować dobre i poprawne fundamenty do dalszej praktyki, w której nieustannie jestem każdego dnia. Stawiam na systematyczność i zaangażowanie podczas sesji jogi. Praktykuję jogę wg metody B.K.S. Iyengara. Mocno uziemia mnie w asanach, dzięki czemu mocno stąpam po ziemi z relaksem, odprężeniem i świadomym tu i teraz. Z każdej sesji wynoszę wiele dla duszy, ciała i umysłu. Oprócz techniki ważny jest dla mnie ruch i oddech oraz przyjemne ciepło w ciele, które znajduję podczas praktyki vinyasy. Łączę zdobywane doświadczenia z maty ucząc się u najlepszych nauczycieli jogi. Uwielbiam być inspirowana i inspirować. Lubię ludzi a kontakt z nimi motywuje mnie do wielu działań. Ukończyłam kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalizacją hatha joga.

Poza matą:

Uwielbiam poszerzyć horyzonty, pytać, poszukiwać, zgłębiać pasję i łączyć to z codziennością. Niezależnie od tego co robię muszę czuć, że jest to naturalne i prawdziwe. Znakomicie odnajduję się w kontaktach z ludźmi i dziećmi. Sprawia mi to ogromną przyjemność. Spotykam na swojej drodze wspaniałe i dobre osoby Kocham życie i z radością mknę do przodu spełniając się życiu zawodowym i prywatnym.