Daty: 13, 20, 27.03 i 03.04 (środy), godz. 10.45 -11.45

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z jogą zapraszamy na kurs podstawowy.

Na tych zajęciach :

  • Poznasz podstawowe asany i ich nazwy.
  • Nauczysz się sekwencji powitania słońca.
  • Poznasz styl Jogi Vinyasy.
  • Poczujesz swój oddech i nauczysz się prawidłowo oddychać.
  • Dowiesz się jak łatwo zrelaksować ciało i umysł.

Na ten kurs nie można wejść na karty : Multisport, Fit Profit i Ok System. Trzeba wykupić karnet Samadhi Joga.

Cena

130 zł

Gwarancją miejsca jest przedpłata w studiu lub na nr konta podany podczas rezerwacji.

l

Zapisy

Tel: 516 601 400 – sms o treści kurs Joga dla początkujących Wilanów
lub mail na info@samadhijoga.pl

Miejsce

Samadhi Joga, ul. Gieysztora 4, Wilanów

Prowadzący:

Monika Tabaka

Monika Tabaka

Na macie:

Moja jogowa droga rozpoczęła się wiele lat temu od pracy nad poszerzaniem świadomości i medytacji. Na macie stanęłam dopiero w 2011 roku. Po kilku latach zrobiłam kurs nauczycielski RYT 200, akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance. Cały czas poszerzam swoją jogową wiedzę uczestnicząc w kursach i warsztatach. Inspiracji szukam w możliwościach ludzkiego ciała, ale też i innych technikach pracy z ciałem. Uwielbiam jogę Vinyasę za nieustannie płynący ruch wraz z oddechem, za jej zmienność, nieskończoną możliwość tworzenia nowych sekwencji. Ogromną przyjemność sprawia mi prowadzenie zajęć dla początkujących. Możliwość wprowadzania w świat jogi i obserwowania zmian jakie zachodzą w praktykujących na wielu poziomach. Lubię rozmawiać przed i po praktyce i chętnie odpowiem na wasze pytania. W zeszłym roku rozpoczęłam praktykę i naukę Unnata Aerial Yoga. To joga z wykorzystaniem hamaka porównująca pracę w asanie na macie i w hamaku. Daje wiele nowych możliwości, zwłaszcza w praktyce pozycji odwróconych, osobom którym trudno jest lub nie mogą wykonać tego na macie. Staram się tak prowadzić zajęcia, aby każdy znalazł coś dla siebie, niezależnie od tego jak długo praktykuje. Cieszę się, że mogę dzielić się z Wami swoją pasją i swoją wiedzą. Cały czas jednak pozostaję uczniem i wiele jeszcze przede mną. Zapraszam serdecznie na wspólną praktykę. Do zobaczenia na macie. Prowadzi:, Vinyasa Flow, Vinyasa Rozciąganie, Joga dla Kręgosłupa, Joga dla początkujących

Poza matą:

Jestem certyfikowaną masażystką a masaż tajski, nazywany też jogą dla leniwych jest moją pasją od lat. Stworzyłam swój autorski holistyczny masaż całego ciała, głowy i twarzy Good Life Massage Posługuję się różnymi technikach, tak aby zrelaksować ciało i umysł, rozluźnić napięcia. Masaż dostosowany jest do klienta, jego energii, potrzeb i blokad w ciele.

22 lata spędziłam w korporacji, aby w końcu podjąć decyzję o zmianie stylu życia i zajęcia się tym co lubię. To moja najlepsza decyzja.

Jestem szczęśliwa, spełniona, wiem co jest dla mnie ważne i wiem dokąd zmierzam. Cieszę się każdym dniem.