"MŁODA BEZ IGŁY I SKALPELA "

"MŁODA BEZ IGŁY I SKALPELA"

Warsztaty Yogattractive w Samadhi Joga

DATA: 29 kwietnia (niedziela), godz. 14.00-16.30

Czy istnieje coś takiego, jak 100% naturalny anti-aging twarzy? Teraz już tak! W czasie 150 minut poznasz podstawy ćwiczeń twarzy by jędrne mięśnie broniły się przed grawitacją oraz nauczysz się automasażu wspomagającego tworzenie się kolagenu w skórze, unoszącego owal twarzy i likwidującego opuchlizny. Yogattractive (www.yogattractive.com) jest nową, autorską i naukowo ugruntowaną metodą opracowaną w Cambridge, a teraz dostępną także w Polsce, pozwalającą Ci zadbać o twarz i szyję w sposób skuteczny i zgodny z naturą, bowiem:

MINDFULNESS I BÓLE KRĘGOSŁUPA

MINDFULNESS I BÓLE KRĘGOSŁUPA

DATA: 27 maja (niedziela) 2018r. godz. 16:30 – 19:00

Co ma wspólnego mindfulness i bóle kręgosłupa? Czy można zastosować uważność w życiu z bólem?

Nasze spotkanie będzie dedykowane poznaniu i rozwijaniu świadomości ciała i umysłu. Przećwiczymy techniki mindfulness pomocne w doświadczaniu doznania, które często nazywamy bólem. Zastosujemy łagodne ćwiczenia (asany jogi), które na co dzień mogą wzmacniać i rozciągać nasz kręgosłup oraz całe ciało.

Kto prowadzi: 

KURS - MEDYTACJA MINDFULNESS DLA POCZĄTKUJĄCYCH

KURS - MEDYTACJA MINDFULNESS DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Terminy: 14, 21 maja oraz 11, 18 czerwca 2018r., w godz. 20:15 – 21:30

W poniedziałkowy wieczór zapraszam Cię do poznania i doświadczenia medytacji mindfulness.

Każde z naszych czterech spotkań będzie dedykowane rozwijaniu innego aspektu medytacji. Skupimy się miedzy innymi na: filarach uważności, pozycji medytacyjnej, oddechu, doznaniach z ciała, przepływających myślach i emocjach, postrzeganiu świata oraz stresie. Znajdziemy czas na dzielenie się doświadczeniami i rozmowy o przeszkodach jakie możesz napotkać podczas medytacji w grupie i we własnej praktyce w domu.

Kto prowadzi: 

ZAMIEŃ KRYZYS NA ZYSK Z JOGĄ

ZAMIEŃ KRYZYS NA ZYSK Z JOGĄ

WARSZTAT Z AKCJĄ CHARYTATYWNĄ DLA STOWARZYSZENIA APETYT NA ŻYCIE

DATA: 9 czerwca (sobota), 2018r. godz. 16:30- 18:00

Zapraszamy na spotkanie z psychologiem Martyną Głuszek-Osuch, która opowie o tym czym jest kryzys w życiu człowieka oraz jak sobie z nim poradzić. Jak zamienić kryzys na zysk z jogą. W drugiej części spotkania weźmiemy udział w sesji jogi regeneracyjnej. Skupimy się na asanach, które wykonywane regularnie stymulują układ immunologiczny, redukują stres, poprawiają ogólny stan zdrowia i jakość życia.

Całość zebranych pieniędzy przekażemy Stowarzyszeniu Apetyt na życie, które pomaga dzieciom i dorosłym ze schorzeniami układu pokarmowego ze szczególnym uwzględnieniem osób na żywieniu pozajelitowym i dojelitowym oraz chorych z nieswoistymi zapaleniami jelit. http://apetytnazycie.org/