ŚWIĄTECZNY PLAN ZAJĘĆ

PLAN ZAJĘĆ:

WIGLIA 24.12 (niedziela):

8.45 Joga Vinyasa Rozciąganie – Agata Z.

10.00 Joga Vinyasa Slow Flow (łagodna) – Kasia L.

I DZIEŃ ŚWIĄT 25.12(poniedziałek):

10.00 Joga Vinyasa Rozciągane – Monika T.

18.00 Joga Vinyasa Slow Flow (łagodna) – Magda Sz.

19.30 Medytacja i Oddech – Magda Sz.

II DZIEŃ ŚWIĄT 26.12 (wtorek):

10.00 Joga Vinyasa Flow – Monika T.

13.00 Joga Vinyasa Slow Flow (łagodna) – Agata Z.

18.00 Joga Vinyasa Rozciąganie – Magda Sz.

19.30 Joga dla kręgosłupa – Magda Sz.

DWIE SESJE JOGI I SPOTKANIE Z DIET COACHEM POŁĄCZONE Z AKCJĄ CHARYTATYWNĄ

DWIE SESJE JOGI I SPOTKANIE Z DIET COACHEM POŁĄCZONE Z AKCJĄ CHARYTATYWNĄ

DATA: 16 grudnia (sobota) 2018 r., godz. 18.15 do 20.45

18.15 - 19.15 Joga Vinyasa Flow – Kasia Lewandowska

19.15 - 19.45 Spotkanie z diet coachem - Kasia Waśniewska (mała sala)

19.30 - 20.30 Joga dla kręgosłupa – Ula Kukulska

Na to wydarzenie nie obowiązują karnety i karty multisport. Będziemy zbierać pieniądze (kwota według uznania) oraz z radością przyjmiemy: środki przeciw kleszczom, środki czystości, karmę, obroże, smycze, zabawki, gryzaki, posłania, legowiska, kocyki, podkłady i ręczniki. 100% uzbieranych pieniędzy i rzeczy przekażemy Azylowi Kundel Bury z Wiejskiej Dziury.

Jak spędzić Święta zdrowo i świadomie? – spotkanie z diet coachem.

  • Praktyczne wskazówki - jak radzić sobie przy świątecznym stole i spędzić święta milo, zdrowo i bez przejadania się.
  • Asertywność – jak odmawiać w życzliwy i stanowczy sposób? 
  • Roślinne przepisy na świąteczne potrawy.
  • Losowanie kuponów na bezpłatne sesje z diet coachem.
Które studio: 

NATURALNIE PIĘKNA NA ŚWIĘTA

NATURALNIE PIĘKNA NA ŚWIĘTA

Warsztaty Yogattractive w Samadhi Joga

DATA: 16 grudnia (sobota) 2017r., godz. 16-18

Podaruj sobie prezent i dowiedz się, jak zatrzymywać czas dla naszych twarzy i szyi dzięki antygrawitacyjnym ćwiczeniom ponad 80 mięśni.

A jeśli dodamy do tego automasaże pobudzające produkcję kolagenu i drenujące obrzęki to uzyskamy wyjątkową, anti-agingową synergię!

Yogattractive (www.yogattractive.com) jest nową, autorską i naukowo ugruntowaną metodą opracowaną w Cambridge, a teraz dostępną także w Polsce, pozwalającą Ci zadbać o twarz i szyję w sposób skuteczny i zgodny z naturą, bowiem:

  • Ujędrnia ponad 80 mięśni twarzy i szyi dzięki dedykowanym ćwiczeniom, by mięśnie tworzyły antygrawitacyjne rusztowanie dla skóry. Efektem jest podniesienie wszystkich partii twarzy, oraz likwidacja napięć szczęki, czoła i skroni
  • Poprawia ukrwienie skóry dzięki głębokiemu automasażowi i pobudza wytwarzanie kolagenu w warstwach głębokich skóry
  • Przyspiesza proces detoksyfikacji dzięki Japońskiemu automasażowi limfatycznemu z elementami akupresury i refleksologii, rzeźbiącemu policzki, konturującemu linię szczęki i drenującemu tkanki.

OTWÓRZ SIĘ NA ZMIANY

Otwórz się na zmiany !

warsztat powięziowej jogi jin

DATA: 7 stycznia (niedziela) 2018r., godz. 14.00 – 17.00

OTWÓRZ SIĘ NA ZMIANY! Początek nowego roku to szczególny czas, w którym często usiłujemy wprowadzić w życie nowe nawyki, żegnając stare. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić. Przekonania i schematy zachowań wynikają z doświadczeń życiowych, a te zapisane są w ciele – jako miejsca napięć i blizn, tak fizycznych, jak emocjonalnych. Podczas warsztatu będziemy szukać kontaktu z tymi trudnymi miejscami i pracować nad ich rozluźnieniem.

  • Nauczysz się automasażu przy pomocy piłeczek.
  • Ponadto będziesz mieć okazję do doświadczenia dłuższych - niż podczas zwykłej sesji - czasów pozycji (5 - 10min.).
  • Efektem ubocznym tej praktyki jest głęboki relaks, a istotą – poruszenie i rozluźnienie struktury powięzi, do której dostępu bronią zazwyczaj wiecznie napięte życiem w pośpiechu mięśnie….

AGNIESZKA CZUMAJ - certyfikowana instruktorka jogi kundalini i powięziowej jogi jin; zafascynowana tą formą pracy z ciałem. Na ścieżce jogi od 2003 roku.

UWAŻNA NAMIĘTNOŚĆ - WARSZTAT DLA KOBIET

UWAŻNA NAMIĘTNOŚĆ - WARSZTAT DLA KOBIET

DATA: 10 lutego (sobota) 2018r., godz. 15:30-18:00

Co ma wspólnego mindfulness i intymność? Jak można zastosować ćwiczenia uważności w rozbudzaniu namiętności i seksie? Podczas warsztatu będziemy praktykować medytację mindfulness i rozmawiać o tym jak namiętność może być pięknym ćwiczeniem uważności. Powiemy trochę o 7 rodzajach kobiecego orgazmu i o tym dlaczego warto się na nich nie skupiać, ale warto poznać.

Będziemy aktywnie ćwiczyć mięśnie dna miednicy, które odgrywają kluczową rolę w powstawaniu doznań seksualnych. Ten ukryty w podbrzuszu mięsień łonowo-guziczny zwany również – od nazwiska twórcy ćwiczeń poprawiających jego kondycje – mięśniem Kegla, współuczestniczy w podtrzymywaniu macicy i kontrolowaniu pęcherza, wpływa również na doznania seksualne.

Proszę zauważ, że podczas naszego spotkania nie będziemy omawiać poszczególnych problemów związanych ze związkiem partnerskim i seksem, których możesz doświadczać. Znajdziemy jednak czas na podzielenie się swoimi odczuciami czym jest dla nas intymność i przedstawić sposoby na jej świadome rozwijanie i doświadczanie.

Kto prowadzi: 

ŚWIADOMY RUCH – CIAŁO BEZ KONTUZJI, UMYSŁ SZANUJĄCY GRANICE

ŚWIADOMY RUCH – CIAŁO BEZ KONTUZJI, UMYSŁ SZANUJĄCY GRANICE

WARSZTAT Z AKCJĄ CHARYTATYWNĄ DLA FUNDACJI CENTRUM PRAW KOBIET.

DATA: 24 lutego (sobota) 2018r., godz. 15:30-17:00

Zapraszamy na spotkanie z fizjoterapeutą Bartłomiejem Gajowcem, który opowie między innymi o tym czym jest ciało, dlaczego czucie i rozumienie ciała jest istotne oraz o tym jak praktykować ruch bez urazów. Przedstawi także fakty i mity dotyczące ćwiczeń ruchowych. W drugiej części spotkania Angelika Kucharska, nauczycielka jogi i mindfulness zaprosi nas do uważnego ruchu, w którym spotkamy się z pytaniami dotyczącymi szanowania i respektowania swoich granic.

Dochód ze spotkania zostanie w całości przekazany Fundacji Centrum Praw Kobiet, która zajmuje się udzielaniem pomocy kobietom, w szczególności tym doświadczającym różnych form przemocy. Poza doradztwem prawnym fundacja zapewnia pomoc psychologiczną, asystowanie kobietom w sądach i na policji, zapewnienie bezpiecznego schronienia, prowadzenie grup wsparcia i telefonu zaufania, a także pomoc socjalną i doradztwo zawodowe. Od października 2017r. fundacji zabrano dotacje rządowe.