ZRELAKSOWANA MIEDNICA - warsztat powięziowej jogi jin

DATA: 4 listopada (sobota), godz. 15.00 – 18.00

Zrelaksowana miednica, otwarte biodra – o tym ludzie żyjący w cywilizacji zachodniej często mogą tylko marzyć. Albo praktykować jogę, która przygotowuje ciało do pozycji siedzącej – innej niż na krześle :-) Zapraszam na warsztat, podczas którego skupimy się na pracy z obszarem miednicy i – w sposób istotny z nią związanych – stóp. Ten warsztat przygotowany jest z myślą o osobach już praktykujących inne odmiany jogi lub sztuki walki, ewentualnie trenujących bieganie, wspinaczkę itp. 

POWIĘZIOWA JOGA JIN. Stres, traumy, przebyte choroby, kontuzje i związane z nimi wszystkimi emocje – zostają zapisane w ciele. Magazynem traum jest system powięzi, który przenika i otacza mięśnie, kości i organy wewnętrzne. Powięziowa joga jin jest metodą opracowaną właśnie pod kątem pracy z powięzią. Oprócz klasycznej jogi jin, obejmuje także rozluźnianie mięśniowo-powięziowe (przy pomocy piłek) i mindfulness. Istotą tej odmiany jogi jest bezruch; poddanie się przyjętej pozycji i upływowi czasu. Mięśnie są rozluźnione, a oddech świadomy; blokady rozpuszczają się, a miejsca zapomniane, odrętwiałe lub spięte wracają do życia. Zwiększa się świadomość ciała, a także elastyczność i odporność na stres.

AGNIESZKA CZUMAJ – instruktorka jogi kundalini, powięziowej jogi jin i TRE (w trakcie certyfikacji). Jogę praktykuje od 2003r.

CENA I ZAPISY: 120zł, tel. 516 601 400 - sms o treści Zrelaksowana Miednica+ imię i nazwisko; - e-mail: info@samadhijoga.pl - tytuł wiadomości: Zrelaksowana Miednica. Treść: imię i nazwisko + nr telefonu; - oraz bezpośrednio w studiu. Na warsztat obowiązuje oddzielny karnet, nie można wejść na karty multisport, fit profit i ok system oraz karnety Samadhi Joga.

MIEJSCE: Samadhi Joga, ul. Mielczarskiego 1, Kabaty