ZAMIEŃ KRYZYS NA ZYSK Z JOGĄ

WARSZTAT Z AKCJĄ CHARYTATYWNĄ DLA STOWARZYSZENIA APETYT NA ŻYCIE

DATA: 9 czerwca (sobota), 2018r. godz. 16:30- 18:00

Zapraszamy na spotkanie z psychologiem Martyną Głuszek-Osuch, która opowie o tym czym jest kryzys w życiu człowieka oraz jak sobie z nim poradzić. Jak zamienić kryzys na zysk z jogą. W drugiej części spotkania weźmiemy udział w sesji jogi regeneracyjnej. Skupimy się na asanach, które wykonywane regularnie stymulują układ immunologiczny, redukują stres, poprawiają ogólny stan zdrowia i jakość życia.

Całość zebranych pieniędzy przekażemy Stowarzyszeniu Apetyt na życie, które pomaga dzieciom i dorosłym ze schorzeniami układu pokarmowego ze szczególnym uwzględnieniem osób na żywieniu pozajelitowym i dojelitowym oraz chorych z nieswoistymi zapaleniami jelit. http://apetytnazycie.org/

Miejsce: Samadhi Joga ul. Mielczarskiego 1, Warszawa Kabaty

Cena: 40zł (prosimy o zapisy mailowo pod adresem angiekucharska@gmail.com)

Prowadzące: Angelika Kucharska

Z wykształcenia filolożka i psycholożka, z pasji nauczycielka i joginka.

Joga jest w moim życiu od 20 lat, do medytacji długo dojrzewałam, aż stała się kolejną nieodłączną częścią mojego dnia. A z nią pojawił się uważny ruch, jedzenie, myślenie i praca, życie.

Prowadzę firmę Today zajmującą się nauczaniem i szkoleniami.

Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited) oraz uważności (kończę kurs certyfikujący MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches).

https://todayyogaandmindfulness.jimdo.com/

Martyna Głuszek-Osuch

Psycholog, psychoterapeuta, doktor nauk humanistycznych, wykładowca akademicki. W trakcie kursu nauczycielskiego RYT 200h. Pracuję w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWIA oraz na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowi Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Pomagam osobom dorosłym w kryzysie, cierpiącym na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, a także osobom chorym na choroby somatyczne i przewlekłe (nieswoiste choroby zapalenia jelit). Pasjonuje mnie rozwój człowieka i zmiany jakich może dokonać. Na co dzień pomagam innym poprzez pomoc psychologiczną i psychoterapię przezwyciężać kryzysy i zmieniać własne życie. https://www.facebook.com/poradnictwo.psychologiczne/