WŁADASZ SWOIMI MYŚLAMI CZY ONE WŁADAJĄ TOBĄ?

czyli anty-stres oczami praktyka

DATA: 11 marca (niedziela), godz. 13.00-15.00

Warsztat z psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, który pomoże Ci nauczyć się technik obserwowania i dystansowania się do gonitwy myśli i skutecznej autodiagnozy w sytuacjach stresu czy lęku.

Myśli i emocje oraz fizjologia i nasze reakcje są ze sobą nierozwerwalnie związane. Jeśli chcesz poznać te zależności i konkretne techniki pomagające Ci czuć się tak, jak chciałabyś/ chciałbyś się czuć w każdej sytuacji, niezależnie od czynników zewnętrznych – ten warsztat jest dla Ciebie.

W trakcie spotkania nauczysz się :

  • co to są negatywne myśli automatyczne i jak z nimi dyskutować
  • co to są zniekształcenia poznawcze  i jaki mają wpływ na nasze reakcje
  • jakie są podstawowe sposoby  rozpoznawania ich i radzenia sobie z nimi
  • jak być bardziej pozytywnym i jak zmniejszać lęk
  • jak aktywnie, poznawczo, wpływać na swój nastrój.

Prowadząca: 

Agnieszka Karpińska - psycholog, trener i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Od 5 lat moim głównym zajęciem jest psychoterapia indywidualna osób dorosłych i dzieci. Pracuję z pacjentami , którzy zmagają się z depresją, zaburzeniami odżywiania, lękami czy kryzysem życiowym ale także z takimi, którzy chcą po prostu lepiej poznać i zrozumieć siebie. Wierzę, że za wiedzą, co na prawdę często kryje się za naszymi wyborami czy reakcjami idzie prawdziwa wolność i głęboki spokój. Jogę uprawiam od 2005 roku, w swojej praktyce terapeutycznej często zauważam wspólny mianownik między psychoterapią a jogą.

Cena: 130 zł

Miejsce: Samadhi Joga, ul. Mielczarskiego 1, Kabaty

Zapisy: tel. 516601400, email: info@samadhijoga.pl

Co zabrać: wygodne ubranie, zeszyt, długopis