UWAŻNA NAMIĘTNOŚĆ - WARSZTAT DLA KOBIET

DATA: 10 lutego 2018r. (sobota), godz. 15:30-18:00

Co ma wspólnego mindfulness i intymność? Jak można zastosować ćwiczenia uważności w rozbudzaniu namiętności i seksie? Podczas warsztatu będziemy praktykować medytację mindfulness i rozmawiać o tym jak namiętność może być pięknym ćwiczeniem uważności. Powiemy trochę o 7 rodzajach kobiecego orgazmu i o tym dlaczego warto się na nich nie skupiać, ale warto poznać.

Będziemy aktywnie ćwiczyć mięśnie dna miednicy, które odgrywają kluczową rolę w powstawaniu doznań seksualnych. Ten ukryty w podbrzuszu mięsień łonowo-guziczny zwany również – od nazwiska twórcy ćwiczeń poprawiających jego kondycje – mięśniem Kegla, współuczestniczy w podtrzymywaniu macicy i kontrolowaniu pęcherza, wpływa również na doznania seksualne.

Proszę zauważ, że podczas naszego spotkania nie będziemy omawiać poszczególnych problemów związanych ze związkiem partnerskim i seksem, których możesz doświadczać. Znajdziemy jednak czas na podzielenie się swoimi odczuciami czym jest dla nas intymność i przedstawić sposoby na jej świadome rozwijanie i doświadczanie.

Miejsce: Samadhi Joga, ul. Mielczarskiego 1 lok. E, Kabaty

Cena: 150zł 

Zapisy: angiekucharska@gmail.com

Prowadzące:

Angelika Kucharska - Z wykształcenia filolożka i psycholożka, z pasji nauczycielka i joginka.

Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited) oraz w trakcie certyfikacji na nauczyciela uważności (MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches).

Magda Szast - Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited), instruktorką rekreacji ruchowej o specjalności fitness, masażystką i psychodietetyczką. Posiadam również I i II stopień naturalnego uzdrawiania metodą reiki. Moją największą pasją jest technika pilates, którą wykorzystuję na co dzień przy pracy w kobiecych kręgach głęboko wierząc, że miednica to nasze tajemne centrum mocy.

 

Kto prowadzi: 

Angelika Kucharska

Angelika Kucharska
Na macie: 
Joga jest w moim życiu od 20 lat, do medytacji długo dojrzewałam, aż stała się kolejną nieodłączną częścią mojego dnia. A z nią pojawił się uważny ruch, jedzenie, myślenie i praca, życie. Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited) oraz w trakcie certyfikacji na nauczyciela uważności (MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches).
Poza matą: 

Z wykształcenia filolożka i psycholożka, z pasji nauczycielka i joginka. Prowadzę firmę Today zajmującą się nauczaniem i szkoleniami.

Magda Szast

Magda Szast
Na macie: 
Od czterech lat prawie codziennie stawiam stopy na macie do jogi, szukając i odnajdując podczas praktyki to, co jest dla mnie w życiu bardzo istotne: siłę, spokój i wewnętrzną równowagę. Jestem miłośniczką nurtu body & mind, a moimi największymi miłościami są: pilates i joga. Moja pasja zaowocowała postanowieniem o podjęciu szkolenia nauczycielskiego akredytowanego przez międzynarodową organizację Yoga Alliance i jestem pewna, że jest to jedna z najlepszych w moim życiu decyzji. Uważam, że tylko zintegrowanie ćwiczeń fizycznych i treningu mentalnego i relaksacyjnego pozwala na harmonijne i zrównoważone kształtowanie ciała i zwiększenie jego świadomości.
Poza matą: 

Od 1997 r. jestem instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Od kilku lat prowadzę zajęcia terapią ruchem wg metody pilates. Jestem certyfikowaną masażystką i psychodietetyczką (studia podyplomowe w SWPS). Posiadam również I i II stopień naturalnego uzdrawiania metodą reiki.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, które oprócz pracy z ciałem obejmują również zdrowie psychiczne, terapię oddechem i pracę z energią. A kiedy mam wątpliwości którędy zmierzać moją życiową ścieżką, zawsze pytam o drogę serca i idę za jego głosem.