SPOTKANIE PRZED KURSEM MBSR POŁĄCZONE Z PRAKTYKĄ

(Mindfulness Stress Based Reduction)

DATA: 09.12 (niedziela), godz. 18.00

Serdecznie zapraszam na bezpłatne spotkanie informacyjne przed Certyfikowanym, 8-tygodniowym kursem redukcji stresu opartym na uważności, który rozpoczyna się 17.02.2019r.

Porozmawiamy o mindfulness i o tym co dokładnie zawiera kurs MBSR. Będziemy też praktykować, żeby posmakować uważnych grudniowych chwil.

Znajdzie się czas na pytania.

Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść do Samadhi Joga na Kabatach, ul. Mielczarskiego 1

Jeśli wolicie spotkanie indywidualne – napiszcie lub zadzwońcie:

angiekucharska@gmail.com tel: 501 372 381

Szczegóły dotyczące kursu rozpoczynającego się 17.02.2019r. znajdziecie też na:

https://todayyogaandmindfulness.jimdo.com/mbsr/

Prowadząca: Angelika Kucharska

Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited) oraz mindfulness (ukończyłam studium nauczycielskie MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches. Certyfikat wydany przez IMA i POLIM).

https://todayyogaandmindfulness.jimdo.com/

 

Które studio: 
Kto prowadzi: 

Angelika Kucharska

Angelika Kucharska
Na macie: 
Joga jest w moim życiu od 20 lat, do medytacji długo dojrzewałam, aż stała się kolejną nieodłączną częścią mojego dnia. A z nią pojawił się uważny ruch, jedzenie, myślenie i praca, życie. Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited) oraz mindfulness (ukończyłam studium nauczycielskie MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches. Certyfikat wydany przez IMA i POLIM). 
Poza matą: 

Z wykształcenia filolożka i psycholożka, z pasji nauczycielka i joginka. Prowadzę firmę Today zajmującą się nauczaniem i szkoleniami.