SATSANG

2 czerwca 2018r. (sobota)godz. 18:00

Satsang to sanskryckie słowo oznaczające "w towarzystwie prawdy". Jest to okazja, by spotkać się z podobnie myślącymi i podążającymi duchową ścieżką ludźmi oraz podzielić się wiedzą i zaczerpnąć inspirację, którą można zastosować w codziennym życiu.

PROGRAM:

TEMAT: Anahata Czakra /Centrum Serca/ - doskonałe przebudzenie realizuje się poprzez miłość.

  • Wspólne śpiewanie lub słuchanie :)   
  • Mantr, Kirtanów, Bhadżanów i Arati.
  • Czytanie i interpretacja literatury  związanej z duchowością, jogą.
  • Rozmowa na tematy związane z rozwojem duchowym.
  • Medytacja.                                                                  

MIEJSCE: Samadhi Joga / mała sala / . Warszawa, ul. MIELCZARSKIEGO 1, (600 m od metra Kabaty)

WSTĘP- 5 zł od osoby - zebrane pieniądze przeznaczymy na zwierzęta ze schroniska.        

ORGANIZATORZY:

Stowarzyszenie Joga w Życiu Codziennym

www.jogawzyciucodziennym.pl, INFORMACJE: Joanna Bierska- tel. 509 201 561

Kto prowadzi: 

Joanna Bierska — Jayadevi

Na macie: 
Praktykuję jogę od 1998 roku, wtedy też spotkałam po raz pierwszy swojego Mistrza Paramhans Swami Maheshwaranandę, znanego na świecie autora systemu "Yoga in Daily Life" /Joga w Życiu Codziennym/. Zaczęłam regularnie uczęszczać na Międzynarodowe Seminaria Jogi prowadzone przez mojego Mistrza oraz innych nauczycieli, fizjoterapeutów i rehabilitantów, które odbywały się w Czechach, Austrii, na Węgrzech i na Słowacji. W 2001 roku zdałam egzamin nauczycielski i otrzymałam Międzynarodowy Certyfikat uprawniający do prowadzenia zajęć jogi w tym systemie. Na początku uczyłam jogi studentów na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie a po przeprowadzeniu się do Warszawy zaczęłam prowadzić zajęcia w różnych centrach jogi, salonach piękności, firmach, klubach a obecnie również dla chorych na stwardnienie rozsiane. Joga to rozwój, mądrość, którą można doskonalić całe życie, więc nadal się kształcę i uczęszczam na seminaria, również w Indiach. Poprzez jogę mogę służyć innym, pokazując drogę do tego co nieprzemijające, wieczne i trwałe, do radości i uniwersalnego światła będącego esencją każdej żywej istoty.
Poza matą: 

Interesuje mnie wszystko, co jest związane z rozwojem osobistym, doskonaleniem duszy, pracą nad swoim ego oraz otwieraniem serca na bezwarunkowa miłość. Tę szansę daje nam życie, więc kocham życie i staram się zdrowo żyć oraz spędzać czas. Kocham ruch, naturę, taniec, śpiew, muzykę, ale też i dom, dobrą lekturę lub film i herbatkę:)
Lubię Satsangi, czyli spotkania z przyjaciółmi, gdzie wspólnie zgłębiamy rożne filozofie, religie oraz Jogę.

Więcej o jodze w życiu codziennym: http://www.jogawzyciucodziennym.pl/