RADZENIE SOBIE ZE STRESEM I TECHNIKI RELAKSACYJNE

(warsztat 2,5 godziny – JOGA I MINDFULNESS)

DATA: 29 września, sobota, godz. 15.30-18.00

A może wszystko czego potrzebujemy to filiżanka zrozumienia, setki tysięcy litrów miłości i ocean cierpliwości.

Franz von Salez

Podczas szkolenia porozmawiamy o przyczynach i objawach stresu, stresorach i reakcjach na stres (między innymi o napięciowych bólach głowy, mięśni, bezsenności, przepracowaniu, zaburzeniach odżywiania i innych). Część teoretyczna warsztatu zajmie jego niewielką część, a w głównej mierze skupimy się na przećwiczeniu metod i technik radzenia sobie ze stresem. Dowiemy się między innymi na czym polega zasada STOP - One-Minute Breathing Space i jak ją możemy stosować w codziennym życiu.

Wykonamy ćwiczenia relaksacyjne i rozciągające w pozycji stojącej i siedzącej, które można regularnie stosować w pracy (również w butach i ubraniach obowiązujących w biurze). Porozmawiamy o relaksacji i medytacji mindfulness oraz o tym co robić kiedy czujemy, że zalewa nas fala stresu i jak temu zapobiegać. Przećwiczymy krótkie medytacje i relaksacje do wykonania w pracy oraz w domu. Szczególną uwagę poświęcimy także temu co nazywamy przewlekłym stresem.

Weźmiemy udział w sesji jogi regeneracyjnej. Skupimy się na asanach wzmacniających i rozciągających kręgosłup, a także takich w których ułożymy nogi w górze.MIEJSCE: Samadhi Joga, ul.Gieysztora 4 - Wilanów, Warszawa

CENA: 150zł, ZAPISY: angiekucharska@gmail.com

Prowadząca: Angelika Kucharska

Z wykształcenia filolożka i psycholożka, z pasji nauczycielka i joginka.

Joga jest w moim życiu od 20 lat, do medytacji długo dojrzewałam, aż stała się kolejną nieodłączną częścią mojego dnia. A z nią pojawił się uważny ruch, jedzenie, myślenie i praca, życie.

Prowadzę firmę Today zajmującą się nauczaniem i szkoleniami. Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited) oraz w trakcie certyfikacji na nauczyciela uważności (MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches).

https://todayyogaandmindfulness.jimdo.com/

Które studio: 
Kto prowadzi: 

Angelika Kucharska

Angelika Kucharska
Na macie: 
Joga jest w moim życiu od 20 lat, do medytacji długo dojrzewałam, aż stała się kolejną nieodłączną częścią mojego dnia. A z nią pojawił się uważny ruch, jedzenie, myślenie i praca, życie. Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited) oraz w trakcie certyfikacji na nauczyciela uważności (MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches).
Poza matą: 

Z wykształcenia filolożka i psycholożka, z pasji nauczycielka i joginka. Prowadzę firmę Today zajmującą się nauczaniem i szkoleniami.