ZAPRASZAMY NA SESJĘ JOGI POŚWIĘCONĄ ŻYCZLIWOŚCI I WSPARCIU PACJENTÓW HOSPICJUM

DATA: 28 października (sobota) 2017r., godz. 18:00 - 19:30

Drodzy Jogini,

Fundacja Hospicjum Onkologiczne dzięki medycynie paliatywnej, pomocy psychologicznej i duchowej pomaga Pacjentom żyć godnie bez bólu. Misją hospicjum jest przede wszystkim poprawa komfortu życia pacjentów oraz uświadomienie ludziom istnienia hospicjów, a tym samym zmiana postrzegania ich wyłącznie jako miejsc związanych ze śmiercią. Od dłuższego czasu fundacja prosi o pomoc w opiece nad swoimi pacjentami, ponieważ nie wszystkie usługi są refundowane przez NFZ.

Dlatego też zapraszamy Was do wzięcia udziału w sesji jogi i medytacji połączonej ze zbiórką pieniędzy dla fundacji. Będziemy wspólnie medytować z intencją życzliwości (medytacja miłującej dobroci), weźmiemy udział w sesji Vinyasa Slow Flow, a zakończymy jogowym snem czyli jogą nidrą.

Miejsce: Samadhi Joga ul.Mielczarskiego 1, Kabaty.

Na zajęcia nie obowiązują zapisy, karnety, ani Karty Multisport czy OkSystem. Zbieramy natomiast pieniądze na Fundację Hospicjum Onkologiczne (40zł chyba, że ktoś ma ochotę wesprzeć większą sumą). 100% Waszych datków zostanie przekazana na pomoc Hospicjum.

Prowadzące: Angelika Kucharska, Magda Szast, Monika Tabaka

Które studio: 
Kto prowadzi: 

Angelika Kucharska

Angelika Kucharska
Na macie: 
Joga jest w moim życiu od 20 lat, do medytacji długo dojrzewałam, aż stała się kolejną nieodłączną częścią mojego dnia. A z nią pojawił się uważny ruch, jedzenie, myślenie i praca, życie. Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited) oraz w trakcie certyfikacji na nauczyciela uważności (MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches).
Poza matą: 

Z wykształcenia filolożka i psycholożka, z pasji nauczycielka i joginka. Prowadzę firmę Today zajmującą się nauczaniem i szkoleniami.

Monika Tabaka

Monika Tabaka
Na macie: 
Od wielu lat jestem na jogowej ścieżce, choć na macie stanęłam dopiero w 2011 roku. Ukończyłam kurs na nauczyciela jogi  akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance RYT 200. Cały czas poszerzam swoją jogową wiedzę na kursach i warsztatach. Przyglądam się różnym nauczycielom, a kilku z nich jest dla mnie ogromną inspiracją.Uwielbiam Vinyasę za nieustannie płynący ruch wraz z oddechem, za nieskończoną możliwość tworzenia nowych sekwencji. Staram się tak prowadzić zajęcia, aby każdy znalazł coś dla siebie, niezależnie od tego jak długo praktykuje. Cieszę się, że mogę dzielić się z Wami swoją pasją i swoją wiedzą. Cały czas jednak pozostaję uczniem i wiele jeszcze przede mną. Zapraszam serdecznie na wspólną praktykę. Do zobaczenia na macie.
Poza matą: 

Masaże są moim hobby od lat. Stworzyłam swój autorski masaż Good Life Massage. Wciąż głodna wiedzy uczę się nowych technik i podglądam najlepszych. 22 lata spędziłam w korporacji, aby w końcu podjąć decyzję o zmianie stylu życia. To moja najlepsza decyzja. Jestem szczęśliwa, spełniona, wiem co jest dla mnie ważne i wiem dokąd zmierzam. Cieszę się każdym dniem.

Magda Szast

Magda Szast
Na macie: 
Od czterech lat prawie codziennie stawiam stopy na macie do jogi, szukając i odnajdując podczas praktyki to, co jest dla mnie w życiu bardzo istotne: siłę, spokój i wewnętrzną równowagę. Jestem miłośniczką nurtu body & mind, a moimi największymi miłościami są: pilates i joga. Moja pasja zaowocowała postanowieniem o podjęciu szkolenia nauczycielskiego akredytowanego przez międzynarodową organizację Yoga Alliance i jestem pewna, że jest to jedna z najlepszych w moim życiu decyzji. Uważam, że tylko zintegrowanie ćwiczeń fizycznych i treningu mentalnego i relaksacyjnego pozwala na harmonijne i zrównoważone kształtowanie ciała i zwiększenie jego świadomości.
Poza matą: 

Od 1997 r. jestem instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Od kilku lat prowadzę zajęcia terapią ruchem wg metody pilates. Jestem certyfikowaną masażystką i psychodietetyczką (studia podyplomowe w SWPS). Posiadam również I i II stopień naturalnego uzdrawiania metodą reiki.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, które oprócz pracy z ciałem obejmują również zdrowie psychiczne, terapię oddechem i pracę z energią. A kiedy mam wątpliwości którędy zmierzać moją życiową ścieżką, zawsze pytam o drogę serca i idę za jego głosem.