Pełna Mocy

DATA: 29 października (niedziela), godz. 14.30-17.30

Czyli jak myśleć o sobie dobrze, działać skutecznie i mieć super relacje!

Zapraszamy na trzygodzinny warsztat tylko dla Kobiet - metoda pracy bazująca na biologii kobiecego ciała i skutecznych narzędziach coachingowych!

Główne obszary pracy:

  • Kobiecość
  • Wewnętrzne przywództwo
  • Być świadomie w cyklu

Szukasz pigułki szczęścia, gotowych rozwiązań w stylu „kopiuj/wklej”? To lepiej zostań w domu bo ten warsztat nie jest dla ciebie.

Jeśli jednak chcesz popracować nad sobą aby czuć się ze sobą dobrze. Marzysz żeby działać skutecznie? Czujesz, że potrzebujesz zadbać o relacje. Wiesz, że zmiana potrzebuje czas i działania. Chcesz wzmocnić wewnętrzną motywację i pewność siebie? To jest to właśnie spotkanie dla ciebie! Będziemy pracować sensownie, intensywnie, kobieco i z frajdą.

Mam świadomość, że są to tylko 3 h, ale gwarantuje ci, że to będzie bardzo intensywny i produktywny czas.

Otrzymasz trzy konkretne narzędzia, które pozwolą ci:

  • po pierwsze, lepiej poczuć się ze swoją kobiecością,
  • po drugie, określić sposób na zwiększenie automotywacji i osiągania zamierzonych rezultatów.
  • po trzecie działać w zgodzie z potrzebami twojego ciała i w zgodzie ze swoim wewnętrznym rytmem

Prowadząca: Sylwia Bogucka zawodowo budzi MOC! Jest kobietą w cyklu a zatem ekspertką od zmiany! Myśli o sobie - Ewolucjonistka, pracuje jako Coach (ICF PCC), i jest absolwentką seksuologii, e-biznesu, zarządzania i marketingu oraz pielęgniarstwa.  Miłośniczka etnicznej kultury słowiańskiej i hawajskiej, malowania (vedicart, mandale), tańca (hula, 5 rytmów i freedance) i wiedzy o ludzkim ciele. Osobista misja: Budzić kobiecą moc ukrytą w kobiecym cyklu.

Cena i miejsce: 120 zł, Samadhi Joga, ul. Mielczarskiego 1, Kabaty.

Zapisy: tel. 516 601 400 ; - e-mail: info@samadhijoga.pl - tytuł wiadomości: Pełna Mocy. Treść: imię i nazwisko + nr telefonu; - oraz bezpośrednio w studiu. Na kurs nie obowiązują inne karty (Multisport, Fitprofit, OkSystem, Fit Flex, inne karnety Samadhi), tylko oddzielny karnet na ten warsztat.