Otwórz się na zmiany !

warsztat powięziowej jogi jin

DATA: 7 stycznia (niedziela), godz. 14.00 – 17.00

OTWÓRZ SIĘ NA ZMIANY! Początek nowego roku to szczególny czas, w którym często usiłujemy wprowadzić w życie nowe nawyki, żegnając stare. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić. Przekonania i schematy zachowań wynikają z doświadczeń życiowych, a te zapisane są w ciele – jako miejsca napięć i blizn, tak fizycznych, jak emocjonalnych. Podczas warsztatu będziemy szukać kontaktu z tymi trudnymi miejscami i pracować nad ich rozluźnieniem.

  • Nauczysz się automasażu przy pomocy piłeczek.
  • Ponadto będziesz mieć okazję do doświadczenia dłuższych - niż podczas zwykłej sesji - czasów pozycji (5 - 10min.).
  • Efektem ubocznym tej praktyki jest głęboki relaks, a istotą – poruszenie i rozluźnienie struktury powięzi, do której dostępu bronią zazwyczaj wiecznie napięte życiem w pośpiechu mięśnie….

AGNIESZKA CZUMAJ - certyfikowana instruktorka jogi kundalini i powięziowej jogi jin; zafascynowana tą formą pracy z ciałem. Na ścieżce jogi od 2003 roku.

CENA: 120zł

ZAPISY:  tel. 516 601 400 - sms o treści Joga Jin+ imię i nazwisko; - e-mail: info@samadhijoga.pl - tytuł wiadomości: Joga Jin. Treść: imię i nazwisko + nr telefonu; - oraz bezpośrednio w studiu. Na warsztat obowiązuje oddzielny karnet, nie można wejść na karty multisport, fit profit i ok system oraz karnety Samadhi Joga.

MIEJSCE: Samadhi Joga, ul. Mielczarskiego 1, Kabaty