NATURALNIE PIĘKNA NA ŚWIĘTA

Warsztaty Yogattractive w Samadhi Joga

DATA: 16 grudnia (sobota), godz. 16-18

Podaruj sobie prezent i dowiedz się, jak zatrzymywać czas dla naszych twarzy i szyi dzięki antygrawitacyjnym ćwiczeniom ponad 80 mięśni.

A jeśli dodamy do tego automasaże pobudzające produkcję kolagenu i drenujące obrzęki to uzyskamy wyjątkową, anti-agingową synergię!

Yogattractive (www.yogattractive.com) jest nową, autorską i naukowo ugruntowaną metodą opracowaną w Cambridge, a teraz dostępną także w Polsce, pozwalającą Ci zadbać o twarz i szyję w sposób skuteczny i zgodny z naturą, bowiem:

  • Ujędrnia ponad 80 mięśni twarzy i szyi dzięki dedykowanym ćwiczeniom, by mięśnie tworzyły antygrawitacyjne rusztowanie dla skóry. Efektem jest podniesienie wszystkich partii twarzy, oraz likwidacja napięć szczęki, czoła i skroni
  • Poprawia ukrwienie skóry dzięki głębokiemu automasażowi i pobudza wytwarzanie kolagenu w warstwach głębokich skóry
  • Przyspiesza proces detoksyfikacji dzięki Japońskiemu automasażowi limfatycznemu z elementami akupresury i refleksologii, rzeźbiącemu policzki, konturującemu linię szczęki i drenującemu tkanki.

Po jednych zajęciach zobaczysz w lustrze promienną twarz, po kilku sesjach zyskasz skuteczne narzędzia codziennej auto pielęgnacji, a koleżanki zaczną Cię pytać, czy w sekrecie wybrałaś się do chirurga estetycznego.

CENA: 120zł

ZAPISY: tel. 516 601 400 lub email: info@samadhijoga.pl (zapisem jest dokonanie całej opłaty za warsztat w studiu lub na konto Samadhi Joga). Na warsztat nie obowiązują z adne inne katy ( Multisport, Fitprofit, OkSystem i karnety Samadhi).

MIEJSCE: Samadhi Joga, Warszawa – Kabaty, ul. Mielczarskiego 1

https://vimeo.com/195443917

https://yogattractive.wordpress.com/