MINDFULNESS I BÓLE KRĘGOSŁUPA

DATA: 27 maja (niedziela) 2018r. godz. 16:30 – 19:00

Co ma wspólnego mindfulness i bóle kręgosłupa? Czy można zastosować uważność w życiu z bólem?

Nasze spotkanie będzie dedykowane poznaniu i rozwijaniu świadomości ciała i umysłu. Przećwiczymy techniki mindfulness pomocne w doświadczaniu doznania, które często nazywamy bólem. Zastosujemy łagodne ćwiczenia (asany jogi), które na co dzień mogą wzmacniać i rozciągać nasz kręgosłup oraz całe ciało.

Zajęcia są skierowane do osób, które:

  •  doświadczają bólu kręgosłupa,
  •  chcą zapobiegać nawrotom bólu kręgosłupa,
  •  słyszały o mindfulness i chcą się przekonać jak wygląda taka praktyka,
  •  szukają ukojenia od powracającego bólu oraz gonitwy myśli,
  •  chcą obniżyć poziom stresu,
  •  praktykują i chcą pomedytować w grupie,
  •  chcą spędzić popołudnie w spokojnych warunkach, spotkać się ze sobą i życzliwością innych praktykujących.

Miejce: Samadhi Joga ul.Mielczarskiego 1, Warszawa - Kabaty

Grupa będzie liczyła maksymalnie 12 osób. Cena: 130zł

Proszę o zapisy mailowo: angiekucharska@gmail.com

Przed naszym spotkaniem warto zadbać o siebie. Na godzinę przed praktyką możesz zjeść lekki posiłek oraz ubrać się w wygodne, niekrępujące ciała ubranie. Proszę również wycisz telefon przed wejściem na salę. Jeśli to możliwe zachęcam do włączenia trybu samolotowego. Jeśli wiesz, że chwilę się spóźnisz, wejdź cicho do sali i dołącz do nas.

Zwróć uwagę na to, że ten warsztat nie jest formą fizjoterapii, formą leczenia schorzeń kręgosłupa czy też silnych, chronicznych stanów bólowych. Jeśli masz wątpliwości i pytania dotyczące tej formy praktyki lub też czy możesz ją rozpocząć ze względu na stan zdrowia, skontaktuj się z prowadzącą pod adresem: angiekucharska@gmail.com

Prowadząca:

Angelika Kucharska

Z wykształcenia filolożka i psycholożka, z pasji nauczycielka i joginka.

Joga jest w moim życiu od 20 lat, do medytacji długo dojrzewałam, aż stała się kolejną nieodłączną częścią mojego dnia. A z nią pojawił się uważny ruch, jedzenie, myślenie i praca, życie.

Prowadzę firmę Today zajmującą się nauczaniem i szkoleniami.

Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited) oraz uważności (kończę kurs certyfikujący MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches).

https://todayyogaandmindfulness.jimdo.com/

Kto prowadzi: 

Angelika Kucharska

Angelika Kucharska
Na macie: 
Joga jest w moim życiu od 20 lat, do medytacji długo dojrzewałam, aż stała się kolejną nieodłączną częścią mojego dnia. A z nią pojawił się uważny ruch, jedzenie, myślenie i praca, życie. Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited) oraz w trakcie certyfikacji na nauczyciela uważności (MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches).
Poza matą: 

Z wykształcenia filolożka i psycholożka, z pasji nauczycielka i joginka. Prowadzę firmę Today zajmującą się nauczaniem i szkoleniami.