MEDYTACJA - warsztat praktyczny

DATA: 29 września, sobota, godz. 14.00 – 17.00

Po co nam medytacja ? Jak medytować ? Dlaczego tak bardzo jest nam ludziom zachodu potrzebna teraz ? CO TO JEST ŚWIADOMA PRZYTOMNOŚĆ ? Zapraszam do wspólnej praktyki osoby początkujące, jak i osoby chcące pogłębić swoje zdolności medytacyjne.

Warsztat będzie bazował na technikach KUNDALINI JOGI wg Yogi Bhajana, technikach metody medytacyjnego uzdrawiania świadomości MEDITATIVE HEALING Jivana Mukty i technikach NAAD YOGI.

Jak osiągnąć neutralny stan BYCIA ( JA JESTEM ) w stosunku do tego co wydarza się w Tobie i na zewnątrz Ciebie?

Bez tłumienia. Z PRZYTOMNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ, czuciem i akceptacją tego co jest.

By poczuć lekkość, dystans, przypływ energii, większą odporność na stres, więcej akceptacji dla odczuwania, by mniej oceniać, by nie wypierać emocji, by doświadczać sPOKOJU – NIEWYMUSZANEGO i NIEUDAWANEGO, by BUDOWAĆ/ODZYSKIWAĆ stan harmonii na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym, który uruchamia procesy samouzdrawiania, by godnie, z radością i wdzięcznością przeżyć życie do którego zostaliśmy powołani. 

O prowadzącej: Małgorzata Amanbir – na ścieżce Kundalini Jogi od 2010 r, 

certyfikowana przez KRI ( Kundalini Research Institute ) instruktorka KUNDALINI JOGI wg YOGI BHAJANA, praktykuję MEDITATIVE HEALING wg JIVANA MUKTY i GATKĘ (sikhijską sztukę walki), instruktorka jogi dla dzieci CHILDPLAYOGA wg GURUDASS KAUR KHALSA, twórczyni holistycznego programu profilaktycznego jogi i medytacji dla dzieci ŹRÓDEŁKO. 

CENA i MIEJSCE: 150zł, Samadhi Joga, ul. Mielczarskiego 1 Kabaty

ZAPISY: e-mail: info@samadhijoga.pl – w tytule: Medytacja w treści: nr. telefonu, tel.: 516601400 – sms o treści: Medytacja + imię i nazwiskNa warsztat nie obowiązują żadne inne karty ( Multisport, Fit profit, Ok System, inne karnety Samadhi ), tylko oddzielny karnet na ten kurs.

 

Które studio: