Kursy Jogi dla początkujących.

4 spotakania: 9,16,23 i 30 października wtorki o godz. 10.40 - 11.40 z Moniką T.​

4 spotkania : 11, 18, 25 października i 8 listopada czwartki o godz. 17.30 z Moniką T.

4 spotkania : 18, 25 października oraz 8 i 15 listopada o godz. 19.00 z Magdą St.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z jogą zapraszamy na kurs podstawowy.

Na tych zajęciach :

  • Poznasz podstawowe asany i ich nazwy.
  • Nauczysz się sekwencji powitania słońca.
  • Poznasz styl Jogi Vinyasy.
  • Poczujesz swój oddech i nauczysz się prawidłowo oddychać.
  • Dowiesz się jak łatwo zrelaksować ciało i umysł.

Miejsce : Samadhi Joga, Kabaty, ul. Mielczarskiego 1

Na ten kurs nie można wejsć na katy : Multisport, Fit Profit i Ok System. Trzeba wykupić karnet Samadhi Joga.

Cena : 130zł

Zapisy: email: info@samadhijoga.pl, tel. 516601400

 

Które studio: 
Kto prowadzi: 

Monika Tabaka

Monika Tabaka
Na macie: 
Od wielu lat jestem na jogowej ścieżce, choć na macie stanęłam dopiero w 2011 roku. Ukończyłam kurs na nauczyciela jogi  akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance RYT 200. Cały czas poszerzam swoją jogową wiedzę na kursach i warsztatach. Przyglądam się różnym nauczycielom, a kilku z nich jest dla mnie ogromną inspiracją.Uwielbiam Vinyasę za nieustannie płynący ruch wraz z oddechem, za nieskończoną możliwość tworzenia nowych sekwencji. Staram się tak prowadzić zajęcia, aby każdy znalazł coś dla siebie, niezależnie od tego jak długo praktykuje. Cieszę się, że mogę dzielić się z Wami swoją pasją i swoją wiedzą. Cały czas jednak pozostaję uczniem i wiele jeszcze przede mną. Zapraszam serdecznie na wspólną praktykę. Do zobaczenia na macie.
Poza matą: 

Masaże są moim hobby od lat. Stworzyłam swój autorski masaż Good Life Massage. Wciąż głodna wiedzy uczę się nowych technik i podglądam najlepszych. 22 lata spędziłam w korporacji, aby w końcu podjąć decyzję o zmianie stylu życia. To moja najlepsza decyzja. Jestem szczęśliwa, spełniona, wiem co jest dla mnie ważne i wiem dokąd zmierzam. Cieszę się każdym dniem.

Magda Stępień

Magda Stępień
Na macie: 
Po raz pierwszy stanęłam na macie w 2002 roku. Szukałam aktywności fizycznej, która pomoże mi rozwiązać problemy z kręgosłupem, ale szybko zorientowałam się, że joga daje mi o wiele więcej. Przez kilka pierwszych lat zwiedziłam wiele warszawskich klubów i szkół jogi. Od każdego z nauczycieli czegoś się nauczyłam. W tamtym czasie poznałam jogę Iyengara. Do dziś bardzo cenię ten styl jogi za stałe pogłębianie świadomości wykonywania asan, dokładność i precyzję. Od kiedy jednak trafiłam do Samadhi i poznałam vinyasę, poczułam, że to joga dla mnie. Połączenie ruchu poprzez oddech pozwoliło mi jeszcze mocniej poczuć przepływ energii – flow. W vinyasie energia przepływa przez ciało jak muzyka, a ruch zbliżony jest do tańca. Naturalną konsekwencją praktyki stał się dla mnie kurs nauczycielski jogi, po którym uzyskałam uprawnienia RYT 200. Moją obecną fascynacją jest praca z czakrami i wykorzystanie do tej pracy jogi vinyasy. 
Poza matą: 

Od dziecka zajmuję się muzyką, a od ponad 25 lat rytmiką Emila Jaques-Dalcroze’a, metodą, która koordynuje ciało, umysł i duszę poprzez odzwierciedlanie muzyki ruchem ciała. Dzielę czas pomiędzy dwa miasta i pracę w dwóch uczelniach muzycznych – w UMFC w Warszawie i Akademii Muzycznej w Krakowie. Czasami komponuję też piosenki dla dzieci. Fascynuje mnie także własna praca z bioenergią. Wykorzystuję do tego jogę, w tym pranayamę i medytację, a także akupresurę oraz ćwiczenia bioenergetyczne. Jestem także rzemieślnikiem masażystką i bioenergoterapeutką.