Kurs Joga dla początkujących w Wilanowie.

Daty: 13,20,27.02 i 6.03 (środy), godz. 10.45 -11.45

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z jogą zapraszamy na kurs podstawowy.

Na tych zajęciach :

  • Poznasz podstawowe asany i ich nazwy.
  • Nauczysz się sekwencji powitania słońca.
  • Poznasz styl Jogi Vinyasy.
  • Poczujesz swój oddech i nauczysz się prawidłowo oddychać.
  • Dowiesz się jak łatwo zrelaksować ciało i umysł.

Miejsce : Samadhi Joga, ul. Gieysztora 4, Wilanów

Na ten kurs nie można wejsć na katy: Multisport, Fit Profit i Ok System. Trzeba wykupić karnet Samadhi Joga.

Cena : 130zł gwarancją miejsca jest przedpłata w studiu lub na nr. konta podany podczas rezerwacji.

Zapisy : tel. 731-300-079

Które studio: 
Kto prowadzi: 

Monika Tabaka

Na macie: 
Moja jogowa droga rozpoczęła się wiele lat temu od pracy nad poszerzaniem świadomości i medytacji. Na macie stanęłam dopiero w 2011 roku. Po kilku latach zrobiłam kurs nauczycielski  RYT 200, akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance. Cały czas poszerzam swoją jogową wiedzę uczestnicząc w kursach i warsztatach. Inspiracji szukam w możliwościach ludzkiego ciała, ale też i innych technikach pracy z ciałem. Uwielbiam jogę Vinyasę za nieustannie płynący ruch wraz z oddechem, za jej zmienność, nieskończoną możliwość tworzenia nowych sekwencji. Ogromną przyjemność sprawia mi prowadzenie zajęć dla początkujących. Możliwość wprowadzania w świat jogi i obserwowania zmian jakie zachodzą w praktykujących na wielu poziomach. Lubię rozmawiać przed i po praktyce i chętnie odpowiem na wasze pytania. W zeszłym roku rozpoczęłam praktykę i naukę Unnata Aerial Yoga. To joga z wykorzystaniem hamaka porównująca pracę w asanie na macie i w hamaku. Daje wiele nowych możliwości, zwłaszcza w praktyce pozycji odwróconych, osobom którym trudno jest lub nie mogą wykonać tego na macie. Staram się tak prowadzić zajęcia, aby każdy znalazł coś dla siebie, niezależnie od tego jak długo praktykuje. Cieszę się, że mogę dzielić się z Wami swoją pasją i swoją wiedzą. Cały czas jednak pozostaję uczniem i wiele jeszcze przede mną. Zapraszam serdecznie na wspólną praktykę. Do zobaczenia na macie. Prowadzi:, Vinyasa Flow, Vinyasa Rozciąganie, Joga dla Kręgosłupa, Joga dla początkujących  
Poza matą: 

Jestem certyfikowaną masażystką a masaż tajski, nazywany też jogą dla leniwych jest moją pasją od lat.  Stworzyłam swój autorski holistyczny masaż całego ciała, głowy i twarzy Good Life Massage  Posługuję się różnymi technikach, tak aby zrelaksować ciało i umysł, rozluźnić napięcia. Masaż dostosowany jest do klienta, jego energii, potrzeb i blokad w ciele.

22 lata spędziłam w korporacji, aby w końcu podjąć decyzję o zmianie stylu życia i zajęcia się tym co lubię. To moja najlepsza decyzja.

Jestem szczęśliwa, spełniona, wiem co jest dla mnie ważne i wiem dokąd zmierzam. Cieszę się każdym dniem.