JOGA JIN DLA NEREK

DATA: 10 marca (sobota), godz. 14.00 – 17.00

Według medycyny chińskiej nerki są siedzibą jing, esencjonalnej energii, od której zależy jakość i długość życia, a świadome gospodarowanie tą energią prowadzi do mądrości i długowieczności. Z tego powodu nerki traktowane są jako kluczowy dla zdrowia organ. W praktyce jogi jin uwzględnia się meridiany, tradycyjnie łączone w pary; jedną z nich tworzą nerki z pęcherzem moczowym. Brak równowagi w tym obszarze objawia się problemami ginekologicznymi, urologicznymi, bezpłodnością, impotencją, problemami ze słuchem, bólami pleców i nóg, zmęczeniem, depresją, utratą woli. Emocje powiązane to smutek i lęk.

Zapraszam do praktyki wspierającej i wzmacniającej funkcje nerek i pęcherza. Będzie obejmowała stymulację punktów meridianowych (przy pomocy piłeczek) naprzemiennie z długimi pozycjami jogi jin; skupimy się na skłonach w przód i wygięciach w tył.

Agnieszka Czumaj – instruktorka powięziowej jogi jin i TRE ( w trakcie certyfikacji).  Na ścieżce jogi ( hatha, kundalini) od 2003r. Jogi powięziowej jin uczą mnie Beta Lisboa i Simon Calder; inspirują - Bernie Clark i Sarah Powers.

Przez szacunek do Ciebie i Twojej – nieznanej mi - historii, nigdy nie dotykam bez pytania, a już na pewno nie dociskam, nie ciągnę i nie popycham do pozycji, na którą Twoje ciało nie jest gotowe. Sama doświadczyłam paru kontuzji, w tym – najpoważniejszej – właśnie z powodu forsowania przez drugą osobę do pozycji. Każdy jest inny i każdy inaczej przyjmuje tą samą pozycję. Ingeruję tylko w przypadku, gdy w grę wchodzi Twój komfort lub bezpieczeństwo.

Informacje dla uczestników:

Weź ze sobą dwie piłeczki o średnicy 6 – 7cm, najlepiej gumowe, oraz wygodny strój z ciepłą bluzą i skarpetami do relaksu. Jeżeli cierpisz na jakąś dolegliwość, poinformuj mnie o tym najpóźniej PRZED rozpoczęciem zajęć. Kobietom w ciąży nie polecam udziału w warsztacie – chyba, że ćwiczą jogę na co dzień.

Cena: 130zł

Zapisy: tel. 516 601 400 - sms o treści Joga Jin dla nerek + imię i nazwisko; - e-mail: info@samadhijoga.pl - tytuł wiadomości: Joga Jin dla nerek. Treść: imię i nazwisko + nr telefonu; - oraz bezpośrednio w studiu. Na warsztat obowiązuje oddzielny karnet, nie można wejść na karty multisport, fit profit i ok system oraz karnety Samadhi Joga. Ilość miejsc ograniczona.

Miejsce: Samadhi Joga, ul. Mielczarskiego 1, Kabaty