JAK JOGA WPŁYWA NA ZDROWIE

asany jogi, czakry, mudry i alchemia duszy

DATA: 2 grudnia (sobota) 2017 godz. 16:00 – 18:30

Emocje wpływają na funkcjonowanie organizmu. Są przenoszone poprzez kanały energetyczne w ciele na powiązane z nimi organy. W medycynie akademickiej mówi się o objawach psychosomatycznych. Stres wywołuje np. ból głowy i problemy z szyją, gdyż nierozładowany powoduje blokadę w czakrze trzeciego oka. Kiedy stres blokuje działanie czakry splotu słonecznego występują bóle żołądka i lędźwi.

Wszyscy doświadczamy sytuacji stresowych a także różnych negatywnych uczuć: strachu, gniewu,złości, pychy, uporu, arogancji czy pesymizmu a one zawsze po pewnym czasie odkładają się w ciele i odbijają negatywnie na poziomie sił witalnych i duchowych.

Proponuję Ci antidotum na bóle kręgosłupa i balsam na zszargane stresem nerwy :

  • Będziemy mówić o nasze anatomii subtelnej czyli czakrach, przez które wpływa do naszego ciała fizycznego siła życia, energia -  nazywana praną.
  • Opowiem o drogach, którymi prana dociera do organizmu i dowiesz się jak ją kumulować aby na co dzień żyć w zdrowiu i harmonii. Dowiesz się czym są mudry i jak przemawiając obrazami można wyjaśnić rzeczy niewytłumaczalne.
  • System kilkunastu nieskomplikowanych asan czyli pozycji jogi, techniki oddechowe i relaksacyjne pozwolą Ci przywrócić prawidłowe ustawienie kręgów, wzmocnić i uelastycznić mięśnie bez nadmiernego obciążania kręgosłupa.
  • Uwolnisz się od napięć a Twój układ oddechowy, hormonalny i serce zaczną pracować wydajniej dzięki poprawie postawy i wydłużeniu przestrzeni między kręgami kręgosłupa i zwiększeniu elastyczności mięśni.
  • Na zakończenie  zajęć uwolnisz napięcia, wyciszysz emocje i uspokoisz rozbiegane myśli dzięki przyjemnej i odprężajacej relaksacji. Codzienny stres zamienisz na radość, spokój i życzliwość co zaprocentuje lepszą jakością życia, wyższą samooceną i poprawieniem relacji z innymi.

MIEJSCE: Samadhi Joga KABATY ul. Mielczarskiego 1

PROWADZĄCA: Magdalena Szast - psychodietetyczka, nauczycielka jogi vinyasy (RYT 200), instruktor metody pilates i terapii ruchem, licencjonowana masażystka

CENA I ZAPISY: 120 zł

  • e-mail: info@samadhijoga.pl – w tytule:  regeneracja + imię i nazwisko, w treści: nr. telefonu
  • ·  tel.: 516 601 400 – sms o treści: : Siła spokoju + imię i nazwisko
  • ·  bezpośrednio w studiu

Na warsztat nie obowiązują żadne inne karty (Multisport, Fitprofit, OkSystem, Fit Flex, inne karnety Samadhi), tylko oddzielny karnet  na ten kurs.