Ferie z oddechem na Synaju DAHAB, 12 PALMS (www.12palms.eu)

DATA:  02 – 09 lutego 2019 rok

TEMAT: Ferie z medytacją, jogą i ajurwedą

Chcesz połączyć wyjazd na ferie z jogą i medytacją? Na dodatek pragniesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat ajurwedy, najstarszej nauki o zdrowiu? A może chciałbyś spędzić ten chłodny w Polsce czas w ciepłym miejscu, które oferuje mnóstwo atrakcji. Dahab, po arabsku znaczy „złoty". Ta wioska założona w latach 80. przez hippisów i Beduinów w niczym nie przypomina wielkich kurortów nad Morzem Czerwonym. To wspaniałe miejsce na rodzinny wypad w okresie jesienno – zimowym.  Zapraszamy na nasze „Ferie z medytacją, jogą i ajurwedą".

Co wchodzi w skład tygodniowego programu?

  • codzienne sesje oczyszczających, podnoszących poziom energii oraz wydolność, ułatwiających koncentrację, odmładzających technik oddechowych i medytacji prowadzona przez Karolinę Szaciłło, dziennikarkę, autorkę książek o zdrowym stylu życia oraz nauczycielkę technik oddechowych i medytacji certyfikowaną przez Fundację Art of Living.
  • codzienne wykłady (dotyczące zdrowego stylu życia m.in. psychodietetyki, chwili obecnej i jej wpływu na podniesienie efektywności w pracy, radzenia sobie ze stresem etc.) połączone z medytacją i sesją pranajam
  • codzienna poranna sesja jogi i relaksacji, którą poprowadzi Maciek Szaciłło, kucharz, autor książek kulinarnych, od lat promuje zdrowy styl życia i praktykuje jogę. Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć jogi na wyjazdach. Współpracował z jedną z najlepszych warszawskich szkół jogi.
  • warsztaty zdrowego, intuicyjnego gotowania prowadzone przez Maćka – w ich trakcie zdobędziesz nie tylko wiedzę praktyczną. Dowiesz się również m.in. jaki wpływ mają smaki na poszczególne emocje oraz jak je równoważyć. W trakcie wyjazdu odbędzie się 1 warsztaty.
  • zdrowe posiłki wegetariańskie przeznaczone dla całej rodziny (śniadanie i obiadokolacja)

Cena: 2500 zł (osoby dorosłe); 2100 (dziecko) – zaliczka wynosi 1 tysiąc złotych (reszta kwoty płatna na miejscu w euro; przeliczamy po kursie ostatniego tygodnia)

  •  zajęcia planujemy rano i wieczorem, więc w ciągu dnia czas wolny (na miejscu możliwość nurkowania, snorklingu, pływania, kite i windsurfingu etc.)
  •  zawiera wszystkie elementy programu za wyjątkiem przelotu (czarter około 1300 zł od osoby)
  •  dodatkowo płatne: wycieczka do Blue Lagoon (malowniczej laguny w parku krajobrazowym) i Klasztoru Św. Katarzyny
  •  liczba miejsc ograniczona (maksymalnie 10 miejsc)

Zapisy i dodatkowe informacje:

karolina.kopocz@gmail.com, tel.kom. 697 699 355

Informacje na Fb:https://www.facebook.com/events/308816719666668/