ELASTYCZNY KRĘGOSŁUP - warsztat Jogi Jin w Wilanowie

Data: 02.03 (sobota), 2019r. godz. 15.00-18.00

Jak elastyczny jest Twój kręgosłup? Praktykujesz jogę, sztuki walki, uprawiasz sport? Jeżeli czujesz ból, napięcie lub blokadę, które nie pozwalają Ci zrobić postępów w zakresach pozycji… Jeżeli prowadzisz siedzący tryb życia i chcesz zmobilizować się do ruchu… Jeżeli wracasz do siebie po trudnych przeżyciach lub kontuzji… to ten warsztat jest dla Ciebie!

W cywilizacji sukcesu i szybkich efektów skupiamy się często wyłącznie na budowaniu siły mięśni i rozwijaniu kondycji. Długotrwały stres, tłumienie „niewygodnych” emocji, zła dieta, niedobór lub nadmiar ruchu – przyczyniają się do usztywnień w ciele i w obrębie kręgosłupa. Źródło tych usztywnień może tkwić w powięzi, która na szczęście otwiera się i rozluźnia pod wpływem ucisku bądź łagodnego rozciągania w długim czasie. Takiego, jakie oferuje joga jin.

Warsztat skierowany jest zarówno do osób zaawansowanych, jak i początkujących; każda pozycja podana jest w kilku wariantach, tak, żeby można było dopasować ją do swoich możliwości.

INFO DLA UCZESTNIKÓW: Przyjdź ok. 15 min. przed rozpoczęciem zajęć i z pustym żołądkiem (2-3h od posiłku, w zależności od tego, jak był obfity)

Joga jin jest pasywna; zadbaj o to, żeby w trakcie zajęć było Ci ciepło - zabierz wygodny strój z ciepłą bluzą i skarpetami do relaksu.

PRZED rozpoczęciem zajęć poinformuj mnie o swoich ewentualnych problemach zdrowotnych.

AGNIESZKA CZUMAJ – instruktorka powięziowej jogi jin. Na ścieżce jogi od 2003r.

www.satjoga.pl

Przez szacunek do Ciebie i Twojej historii nigdy nie dotykam bez pytania, a już na pewno nie dociskam, nie ciągnę i nie popycham do pozycji, na którą Twoje ciało nie jest gotowe. Ingeruję tylko w przypadku, gdy w grę wchodzi Twój komfort lub bezpieczeństwo.

Miejsce: Samadhi Joga, ul. Gieysztora 4, Wilanów

Cena: 120zł

Zapisy: info@samadhijoga.pl, 516601400

Które studio: